Datums 18. novembris, 2020
Laiks16.00
Vieta Tiešraide
Folkloras grupa Iļģi

Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā visi interesenti aicināti tiešraidē vērot svētku koncertu “Stūrakmeņi” ar postfolkloras grupas “Iļģi” piedalīšanos. 

Koncerts tiešraidē no Dzelzceļa vēstures muzeja vēstīs par  Latvijas sabiedrības un valsts vērtību “stūrakmeņiem” – Latvijas dabu, tradīcijām, kultūras īpatnībām, vēsturisko pieredzi, ģimenes vērtībām un patriotiskuma veidošanos. 

Tajā “Iļģu” izpildījumā skanēs grupas oriģināldarbi un latviešu tradicionālās mūzikas kompozīcijas, kuru izpildījumu papildinās tematiski skatuves ekrāna video materiāli, kā arī koncerta vadītāja vēstījums, izceļot Latvijas “stūrakmeņu” – valsts pamata vērtību nozīmi dažādos laika posmos. 

Koncertu vadīs Latvijas Nacionālā teātra aktieris Mārtiņš Brūveris. 

Koncertu plkst. 16.00 varēs vērot interneta tiešraidē Rīgas domes izglītības, kultūras un sporta departamenta “Facebook” kontā www.facebook.com/rd.iksd

Koncerts “Strūrakmeņi” ir tradicionālais Rīgas domes rīkotais svētku koncerts. Šogad, valstī valdošās epidemioloģiskās situācijas dēļ tas nenotiek klātienē, bet tiešraides formātā interneta vidē. 

Koncertu organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, koncerta producents – biedrība “I Did It”.