Datums 1.–30. jūnijs, 2024
Laiks11.00–18.00
Vieta Rīgas Porcelāna muzejs, Kalēju iela 9/11, Vecrīga (ieeja no Konventa sētas)
Apgleznotas flīzes, trauks ar otām
Jūnija radošā darbnīca Rīgas Porcelāna muzejā. Foto: Gvido Kajons

Rīgas Porcelāna muzejā visu jūniju norisināsies radošā darbnīca ar porcelāna apgleznošanu dažādās tehnikās – “Līgo”.

Rīgas Porcelāna muzeja radošā darbnīca jūnijā piedāvā glazētu porcelāna izstrādājumu un neglazētu, baltu keramikas flīžu apgleznošanu dažādās tehnikās, izmantojot ar Vasaras saulgriežu tematiku saistītus vizuālos materiālus, paraugus un trafaretus. Piedāvātā krāsu palete ir plaša un koša, un salīdzinoši vienkāršā tehnoloģija ļauj īstenot jebkuras radošās ieceres.

Dalības maksa sākot ar 5,60 EUR līdz 19,10 EUR. Darbnīca pieejama individuāliem apmeklētājam vai personu grupai kopskaitā līdz 10 cilvēkiem. Bērniem no 6 gadu vecuma un  personām ar kustību traucējumiem. Nodarbības vadīs muzejpedagoģe Astra Kaprāne un Vita Lukstiņa.

Darbnīcai obligāta iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni +371 26406354, zvanot laikā no otrdienas līdz sestdienai, no plkst. 11.30 līdz 17.30.

DARBA LAIKS:

Rīgas Porcelāna muzejs. Kalēju ielā 9/11, Vecrīgā (ieeja no Konventa sētas)
Darba laiks: Otrdienas – Svētdienas no 11.00 līdz 18.00; Pirmdien - slēgts.

Ieejas biļetes: EUR 5.00; EUR 3.50 (skolēniem, studentiem, pensionāriem). Bezmaksas ieeja pirmskolas vecuma bērniem; I un II grupas invalīdiem; politiski represētām personām; Latvijas muzeju darbiniekiem; Starptautiskās muzeju padomes (ICOM) biedriem; Latvijas Mākslinieku savienības biedriem; Latvijas Mākslas akadēmijas studentiem; mākslas, dizaina un amatniecības skolu audzēkņiem, uzrādot apliecinošu dokumentu.

https://porcelanamuzejs.riga.lv/ 
https://www.facebook.com/porcelanamuzejs 
https://instagram.com/riga_porcelain_museum