Datums 12.–13. septembris, 2020
Laiks23.00–1.00
Vieta Pie tirdzniecības centra “Mols”, Krasta iela 46, Rīgā LV-1003
Nakts brauciens

Sestdien, 12. septembrī, galvaspilsētas Rīgas ielās tiks piedzīvots ikgadējais “Nakts brauciens”, kas četru kilometru garajā Krasta ielas trasē aicinās ikvienu, kurš gatavs baudīt kopīgu sportošanas prieku uz skrituļslidām, skrituļdēļa vai skrejriteņa.

Arī šogad pasākuma centrs atradīsies pie tirdzniecības centra “Mols”. Plkst.23.00 tiks atvērta trase un katrs pēc vēlēšanās varēs uzsākt braucienu un izbraukt vienu vai vairākus apļus līdz pat trases slēgšanai plkst. 01.00. Ievērojot valstī noteiktās distancēšanās prasības, kopējs starts netiks dots, tāpēc visi, kuri vēlas piedalīties “Nakts braucienā”, var ierasties un uzsākt braucienu sev piemērotā laikā.

Iepriekšēja reģistrēšanās pasākumam nenotiks ne līdz 12. septembrim, ne arī pasākuma norises dienā uz vietas. Pasākuma dalībniekiem, kuriem būs nepieciešams inventārs, to varēs iznomāt no plkst.22.00. Nomā būs pieejamas skrituļslidas un skrejriteņi.

Par enerģisku atmosfēru pasākuma centrā, kā arī vairākos posmos trasē, gādās dīdžeji, tāpēc pozitīvu emociju virpulis 12. septembra vakarā ir garantēts ikvienam, kurš būs izvēlējies “Nakts braucienu” par savu brīvdienu galamērķi. Braucienu noslēdzot dalībniekiem būs iespēja sasildīties ar tēju un lielisku atmosfēru pasākuma centrā. Tāpat pie īpašas “Nakts brauciens” foto sienas dalībnieki varēs iemūžināt savus vislabākos atmiņu mirkļus.

Lai nodrošinātu “Nakts brauciens” dalībniekiem ērtāku sportošanu, pie tirdzniecības centa  “Mols” atradīsies mantu glabātuve, kura darbosies līdz pat pasākuma beigām plkst. 01.00.

Arī “Nakts brauciena” laikā tiks ievērotas Ministru Kabineta prasības par publisku pasākumu organizēšanu, tāpēc pasākumā būs ierobežots dalībnieku skaits, kas nevarēs pārsniegt 3000 cilvēku un tas tiks kontrolēts pie ieejas pasākumā. Tāpat pasākuma organizatori aicina dalībniekus izvērtēt savu veselības stāvokli un sliktas pašsajūtas gadījumā, pasākumu neapmeklēt.

“Nakts braucienu” organizē ”Baltic Events”, bet tā norisi  atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Plašāka informācija par pasākumu ir publicēta mājas lapā https://naktsbrauciens.lv/ 


Informāciju sagatavoja: Baiba Kantiņa, Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas projektu koordinatore, tālr.67181181, e-pasts baiba.kantina@riga.lv