Datums 18. aprīlis, 2024
Laiks10.00
Vieta Bērnu slimnīcas fonda Vecāku māja, Vienības gatvē 45
Bērni zīmē

Lai mazinātu Krievijas pilna mēroga uzbrukuma radīto negatīvo ietekmi uz ukraiņu bērniem, ceturtdien, 18. aprīlī, plkst. 10.00 Rīgas domes priekšsēdētājs Vilnis Ķirsis un Bērnu slimnīcas fonda valdes priekšsēdētāja Liene Dambiņa parakstīs memorandu par psiholoģiskā atbalsta nometņu rīkošanu karā cietušās valsts bērniem.

Pasākumā laipni aicinām piedalīties mediju pārstāvjus. Memoranda parakstīšana notiks Bērnu slimnīcas fonda Vecāku mājā, Vienības gatvē 45.

Sadarbības memoranda mērķis ir organizēt psiholoģiskā atbalsta nometnes Rīgā bērniem, kuri šobrīd atrodas Ukrainā un kuriem ir nepieciešams atbalsts veselības uzlabošanā. Memorands paredz finansiāla atbalsta nodrošinājumu nometņu organizēšanai un ceļa izdevumu segšanai bērnu dalībai nometnēs, kā arī sadarbību ar Ukrainas lielāko bērnu slimnīcu “Okhmatdyt”.

Rīgas pašvaldība kopš 2022. gada 24. februāra, kad sākās Krievijas pilna apmēra iebrukums Ukrainā, sniegusi nepārtrauktu un apjomīgu atbalstu Ukrainai tās cīņā pret iebrucējiem, kā arī turpina sniegt atbalstu Ukrainas civiliedzīvotājiem, kuri ieradušies Rīgā, lai rastu patvērumu.