Datums 12. novembris, 2022
LaiksVisu dienu
Vieta Rīgas Centrāltirgus
Centrāltirgus

Galvaspilsēta aicina pieteikties “Telpu orientēšanās kausa 2022” otrajam posmam, kas sestdien, 12. novembrī, vakarpusē notiks Rīgas Centrāltirgū. Sacensību mērķis ir apliecināt orientēšanos kā pieejamu sporta veidu jebkuram dzimumam un vecumam, kā arī noskaidrot ātrākos orientieristus telpās.

Dalībnieki var pieteikties deviņās vecuma grupās, no kurām četras ir sieviešu, četras ir vīriešu un viena ir atklātā jeb iesācēju grupa. Pieteikties pasākumam iespējams līdz ceturtdienas, 10. novembra, plkst. 10.00 tiešsaistē un sacensību dienā klātienē norises vietā.

Katrā vecuma grupā uzvarēs tas dalībnieks, kura abu distanču rezultātu summa būs vismazākā. Kopvērtējumā apbalvos pirmo trīs vietu ieguvējus katrā no vecuma grupām. Lai iegūtu ieskaiti kopvērtējumā, ir jāpiedalās vismaz četros no sešiem posmiem.

Pirms posma iesācējiem būs nodrošinātas informatīvi praktiskas mācības ar mērķi iepazīt šo sporta veidu. Tāpat ir izveidota speciāla atklātā grupa, kurā dalībnieki bez laika ierobežojuma var apmeklēt kontrolpunktus un izzināt šo aktivitāti.

Telpu orientēšanās distance atbilst saīsinātai tradicionālajai sprinta distancei. Sacensībās tiek izmantota elektroniskā atzīmēšanās sistēma “SportIdent”. Vairāk par pasākumu var uzzināt tīmekļvietnē. Tā norisi atbalsta Rīgas pašvaldība.

Sacensību turpinājums ir gaidāms 27. novembrī “Arēnā Rīga”, 3. decembrī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā, 4. decembrī Rīgas Tehniskās universitātes Elektrotehnikas un vides inženierzinātņu fakultātē, kā arī 10. decembrī Rīgas Valsts tehnikumā.