Datums 19. jūnijs, 2024
Laiks9.30
Vieta Rātsnams, Rātslaukums 1, LV-1050

Lai turpinātu stiprināt STEAM izglītību Rīgas pašvaldības izglītības iestādēs, trešdien, 19. jūnijā, plkst. 9.30, rātsnamā norisināsies RĪGA STEAM ekosistēmas trešās brokastis, kurās pašvaldība un sadarbības partneri diskutēs par kopīgiem sadarbības virzieniem un projektiem turpmāk.

RĪGA STEAM ekosistēmas brokastis ar mēru un sadarbības partneriem no dažādām iestādēm un uzņēmumiem norisināsies jau trešo reizi. Brokastīs Rīgas pašvaldības pārstāvji sadarbības partnerus iepazīstinās ar paveikto STEAM izglītības attīstībai 2024.gada 1.pusgadā un diskutēs par jauniem sadarbības projektiem.

Tikšanās mērķis ir veicināt savstarpējo sadarbību starp organizācijām, pašvaldības institūcijām, uzņēmumiem un akadēmisko sektoru, kuru darbības mērķos ietilpst STEAM iniciatīvu īstenošana un atbalsts, lai veicinātu iesaistīto pušu dalīšanos ar pieredzi, zināšanu apmaiņu un atbalstu STEAM izglītībai Rīgas pašvaldībā.

No pašvaldības puses pasākumā piedalīsies Rīgas domes priekšsēdētājs Vilnis Ķirsis, Rīgas domes pārstāvji un Rīgas pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta departamenta pārstāvji.

STEAM ekosistēma ir dažādu organizāciju kopums, kas ar kopīgām sadarbības aktivitātēm veicina zinātnes, tehnoloģiju, inženierzinātņu, matemātikas un mākslas priekšmetu apguvi Rīgas izglītības iestādēs.