Datums 3.–31. janvāris, 2023
LaiksVisu dienu
Vieta Rīgas Porcelāna muzejs

Jautājumu gadījumā sazināties:

Radošā darbnīca "Ornaments"

Rīgas Porcelāna muzeja radošajā darbnīcā janvārī varēsi izgatavot ažūrus ornamentus ar tonētu lejamo porcelāna masu.

Rīgas Porcelāna muzejs janvārī aicina nodoties jaunradei – savām rokām izgatavot ažūrus porcelāna dekorus no dažādu krāsu lejmasas: baltas, maigi zilas vai rozā. Ļaujiet vaļu iztēlei, radot paši savus, unikālus ornamentu rakstus!
Ar iepriekš sagatavotu pūslīti, kurā iepildīta lejamā masa, uz ģipša pamatnes vilksim smalkus rakstus, kas pēc nožūšanas un apdedzināšanas 1250°C, pārtaps skaistos, trauslos porcelāna ornamentos. Vai arī pēc izvēles iespiedīsim tos mākslinieču sagatavotās veidnēs. Muzejpedagoģes palīdzēs realizēt jūsu ieceri un parūpēsies par radītā priekšmeta pēcapstrādi. Šis ir lielisks veids, kā pavadīt laiku kopā ar ģimeni un draugiem. Darbnīcā var piedalīties dažāda vecuma apmeklētāji, sākot no skolas vecuma bērniem; darbnīca ir pieejama cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Darbnīcu vadīs muzejpedagoģes Rasa Jansone un Astra Kaprāne.
Darbnīca pieejama no 3. līdz 31. janvārim  no otrdienas līdz sestdienai. Dalības maksa darbnīcā 9,00 EUR.

Darbnīcai nepieciešams iepriekš pieteikties pa tālruni +371 26406354 vai e-pastu rpmdarbnica@riga.lv katru dienu no plkst. 11.00 līdz 18.00, izņemot pirmdienas un svētdienas. Lūdzam ņemt vērā, ka vietu skaits darbnīcā ir ierobežots.