Datums 5. oktobris, 2023
Laiks16.00–18.00
Vieta “Koka Rīga”, Krāsotāju iela 12

Pieteikties pasākumam

Informēs par māju atjaunošanu

5. oktobrī no plkst. 16.00 līdz 18.00 Koka Rīga telpās Krāsotāju ielā 12 notiks pieredzes apmaiņas pasākums daudzdzīvokļu dzīvojamo māju īpašnieku biedrībām un mājas pilnvarotajiem pārstāvjiem, lai veiksmīgi iesniegtu un realizētu projektus Rīgas domes līdzfinansējuma programmās ēku atjaunošanai.

Pasākuma ietvaros Īpašuma departamenta speciālisti informēs par tipiskākajām kļūdām, realizējot projektus līdzfinansējuma programmās ēku atjaunošanai. Par projektu realizācijai nepieciešamo būvniecības dokumentu saskaņošanu un biežāk pieļautajām kļūdām informēs Pilsētas attīstības departamenta speciālistes (Kristīne Zīverte, Arhitektūras pārvaldes Kultūras mantojuma aizsardzības nodaļas vadītājas vietniece, un Maija Veinberga, Pilsētvides dizaina un inženierbūvju pārvaldes Inženieru nodaļas galvenā arhitekte). Par aizdevuma iespējām māju atjaunošanai stāstīs Ilze Ungure, AS “Attīstības finanšu institūcijas Altum” Daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes daļas vadītāja.

Savukārt no plkst. 17.20 līdz 18.00 daudzdzīvokļu dzīvojamo māju īpašnieku biedrības, kas Rīgas domes līdzfinansējuma programmu konkursu projektus jau ir realizējušas, informēs par savu pieredzi. Ar savu pieredzi projektu realizācijā dalīsies pārstāvji no atjaunotajām mājām Kalnciema ielā 22, Akmeņu ielā 15 un Ziemeļu ielā 20.

Šovasar ir apstiprināti jauni noteikumi “Par pašvaldības palīdzību bīstamības novēršanai un energoefektivitātes uzlabošanas pasākumu veikšanai dzīvojamajās mājās, kā arī tām piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanai Rīgā”, kas paplašina dzīvojamo māju īpašniekiem pieejamo atbalstu dzīvojamo māju atjaunošanai un tām piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanai.

Informācija par līdzfinansējuma programmām un kontaktinformācija pieejama www.atjauno.riga.lv mājaslapā. Konkursus administrē Rīgas domes Īpašuma departaments.