Datums 14. oktobris, 2021
Laiks13.00
Vieta VEF Kultūras pils
Pasniedz balvas “Zelta pildspalva” un “Zelta stipendija”

Ceturtdien, 14.oktobrī, plkst.13.30 VEF Kultūras pilī (Ropažu ielā 2) tiks pasniegtas balvas “Zelta pildspalvas” Rīgas labākajiem pedagogiem un “Zelta stipendijas”- izcilākajiem skolēniem. Balvu pasniegšanas ceremonijā piedalīsies Rīgas domes priekšsēdētājs Mārtiņš Staķis, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Iveta Ratinīka, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta direktors Māris Krastiņš, kā arī pedagogi, skolu absolventi un izglītības iestāžu vadītāji.

Balvu ieguvējiem sarūpēts pārsteigums – Maestro Raimonda Paula un dziedātājas Dināras Rudānes koncertprogramma “Viņš un viņa”. Balvu pasniegšanas ceremoniju, kā arī mākslinieku uzstāšanos varēs redzēt ikviens interesents tiešsaistē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta sociālo tīklu kontos – Facebook/rd.iksd un Youtube/RD IKSD.  

Katru gadu rudenī, kad oktobrī tiek atzīmēta arī Skolotāju diena, Rīgas pašvaldība apbalvo labākos skolu pedagogus un izcilākos Rīgas skolu absolventus. Balvu “Zelta pildspalva” pasniedz skolotājiem, lai izteiktu atzinību par profesionālu, radošu un inovatīvu darbu, kas tiek ieguldīts skolēnu izglītošanā un audzināšanā. “Zelta pildspalvas” ieguvēji saņems arī naudas balvu.

Rīgas domes “Zelta stipendijas” 1200 eiro apmērā šogad saņems 20 galvaspilsētas skolu absolventi, kuriem piemīt izcilas zināšanas un kuri pilsētas, valsts un starptautiskās mācību priekšmetu olimpiādēs un zinātniski pētniecisko darbu konkursos ir sasnieguši augstus rezultātus. 

Pasākumu organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments. Ceremonija notiks, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus, ieeja tikai ar ielūgumiem un sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu. 

 

Papildinformācija: Zane Doniņa – Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Izglītības pārvaldes Vispārējās izglītības skolu nodaļas galvenā speciāliste - eksperte, tālr. 67181395.

Informāciju sagatavoja: Indra Vilde – Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta komunikācijas un sabiedrisko attiecību vadītāja, tālr. 67026838; mob. 26708034; e-pasts: indra.vilde@riga.lv