Datums 2.–31. janvāris, 2023
Laiks10.00–20.00
Vieta Kultūras un atpūtas centrs “Imanta”, Anniņmuižas bulvāris 29
Izstādes darbs

No 2. līdz 31. janvārim Rīgas Kultūras un atpūtas centra "Imanta" 2. stāva galerijā skatāma mākslas studijas "Krāsu deja" izstāde "Dabas krāšņums".

Šajā izstādē eksponēti gleznotāju darbi, kas pamatā veikti eļļas glezniecības tehnikā. Izstādē redzamas gan emocionālas dzimto un Latvijā mīļo vietu ainavas un dabas motīvi, gan daudzveidīgi ārvalstu iespaidu fragmenti.

Studijas audzēkņi aktīvi pārstāv sevi dažādās izstādēs un pasākumos, jo ikvienam ir svarīgi dalīties savā radošo atklājumu priekā un tikt novērtētam arī no malas.

2017. gadā  Vecrīgas sirdī ar skatu uz gaismas pili, iedvesmas pilnas, Marija Matvejeva un Līva Kaprāle sāka dalīties radošajā pieredzē un priekā ar apmeklētajiem studijā “Krāsu deja”. Studijas nosaukums “Krāsu deja” radās abu mākslinieču pārliecībā, ka krāsu prieks un radošā kustība mākslā var emocionāli pacilāt ikvienu cilvēku.

2023. gadā mākslas studijai “Krāsu deja” aprit jau 6 gadi. Šajos gados studiju apmeklējuši vairāk kā 650  dažādu vecumu interesentu. Ikdienā, studija piedāvā gan tematiskas meistarklases un nodarbību kursus, gan aizrautīgākajiem apmeklētajiem pilnveidot savas prasmes vairāku gadu gaitā. Īpaši var lepoties ar audzēkņiem, kurus studija ir sagatavojusi tālākam ceļam profesionālajā mākslas izglītībā.

Vairāku gadu gaitā radīti ļoti daudzveidīgi, dažādi un interesanti darbi. Tiek strādāts dažādās mākslas tehnikās - akvarelis, eļļa un akrils. Īpaša studijai “Krāsu deja” ir tematiskā zīmējuma un akvareļglezniecības apguves programma “Anime”, kas veido saikni starp klasiskajām mākslas tehnikām un šo jaunās paaudzes populāro pop kultūras žanru.

Ieeja bez maksas

Izstāde apmeklētājiem pieejama katru dienu no 10.00 līdz 20.00