Datums 28. novembris, 2021
Laiks14.00
Vieta Kultūras un atpūtas centrs “Imanta”, Anniņmuižas bulvāris 29

Svētdien, 28. novembrī, plkst. 14.00 Rīgas Kultūras un atpūtas centra “Imanta” lielajā zālē izskanēs Pirmās adventes koncerts “Ziemassvētku romance”.

Ziemassvētku gaidīšanas laikā, kad vēlamies vairot svētku noskaņojumu un ļauties brīvā laika pavadīšanai kopā ar ģimeni, Kultūras un atpūtas centrs “Imanta” piedāvā saviem apmeklētājiem romantisku, noskaņām bagātu un muzikāli krāšņu koncertprogrammu “Ziemassvētku romance”. Koncertā tiks atskaņotas iemīļotas opermūzikas pērles, skaistākās Ziemassvētku dziesmas, svētku noskaņu un gaišu ticību caurstrāvoti latviešu un pasaules komponistu skaņdarbi. 

Koncertā piedalīsies instrumentālā grupa Jāņa Miltiņa vadībā: Jānis Miltiņš (klavieres), Agate Ozoliņa (čells), Jānis Bērziņš (ģitāra), Kaspars Kurdeko (perkusijas), solisti – Juris Vizbulis (baritons) un Madara Dziedātāja (mecosoprāns).

Bezmaksas ielūgumi pieejami Kultūras un atpūtas centrā “Imanta” vai tos piesakot e-pastā: imanta@riga.lv. Ieeja koncertā ar sadarbspējīgu sertifikātu, bērniem ieeja koncertā no 12 gadu vecuma. 

Koncerts būs skatāms arī tiešsaistē bez maksas Rīgas Kultūras un atpūtas centra “Imanta” Facebook lapā līdz 2022. gada 6. janvārim.

Koncertu organizē Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Rīgas Kultūras un atpūtas centrs “Imanta”.

Papildu informācija: Līga Ploriņa, Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Rīgas Kultūras un atpūtas centra “Imanta” projektu vadītāja., e-pasts: liga.plorina@riga.lv