Datums 12. jūnijs, 2023
Laiks11.00
Vieta Vērmanes dārzs
Svētki parkā

Pirmdien, 12. jūnijā, plkst. 11.00 Vērmanes dārzā Rīgas pašvaldība preses konferencē informēs par plānotajiem Rīgas Drosmes un prieka vasaras pasākumiem un to programmu, kas pilsētā un tās apkaimēs rīdziniekus un pilsētas viesus priecēs visu vasaras periodu. 

Preses konferencē piedalīsies Rīgas domes priekšsēdētājs Mārtiņš Staķis, Rīgas pilsētas izpilddirektora padomniece Eva Juhņēviča, Rīgas domes Izglītības kultūras un sporta departamenta Kultūras pārvaldes priekšniece Baiba Šmite, Rīgas vasaras producente Līna Birzaka – Priekule un Rīgas dzimšanas dienas pasākumu organizators Mārtiņš Mielavs. 

Rīgas vasaras kultūras programma ik gadu ir svētki, ko šovasar galvaspilsētā svinam visu vasaru, sākot ar ielīgošanas pasākumiem un Līgo svētkiem, turpinot ar XXVII Vispārējiem latviešu Dziesmu un Deju svētkiem un Rīgas dzimšanas dienas pasākumiem augustā. Tāpat, kā pagājušajā gadā Rīgas vasaras pasākumi aptvers visu pilsētu – parkus, apkaimes, kā arī pilsētas centru.

Iedzīvotājiem un interesentiem visa informācija par pasākumu programmu būs pieejama šiem svētkiem speciāli izveidotā mājaslapā - vasara.riga.lv. Tāpat iedzīvotāji aicināti sekot kultūras pasākumu norisei Rīgas domes sociālajos tīklos un Facebook lapā “Rīgā notiek”. Savukārt Rīgas domes mājaslapā izveidota atsevišķa sadaļa par satiksmi vasarā. 

Preses konferences tiešraidi varēs vērot Rīgas domes Facebook kontā, kā arī pašvaldības mājas lapā riga.lv.