Datums 4. jūnijs, 2024 – 31. augusts, 2024
LaiksVisu dienu
Vieta NVO nams
Izstāde

Jūnijā NVO namā durvis apmeklētājiem ver jauna izstāde, kas atgādina par ievērojamāko notikumu pagājušajā vasarā - XXVII Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVII Deju svētkiem. NVO nama 1. un 2. stāva gaiteņos līdz 31. augustam ir apskatāma fotogrāfiju izstāde “2023. gada Dziesmu un deju svētku atskaņās”. Izstāde tapusi ar biedrības “Fotoklubs “Rīga”” gādību.


Izstāde “2023. gada Dziesmu un deju svētku atskaņās” ir veidota kā foto reportāža, kurā atspoguļoti spilgtākie svētku notikumi. Fotogrāfi, kā neatņemamo svētku tradīciju sastāvdaļu tvēruši dalībnieku gājienu, nozīmīgāko koncertu un ģenerālmēģinājumu norises, tautas lietišķās mākslas izstādi, cilvēku noskaņas brīvbrīžos un izteiksmīgākos portretus, kuros atspoguļotas dažādas paaudzes un tautības. 

Fotoklubam “Rīga” ir izveidojusies tradīcija veidot izstādi par notikušajiem Dziesmu un deju svētkiem. Šoreiz autori vēlējās atskatīties uz Dziesmu un deju svētkiem neilgi pēc to norises un sekoja sauklim “Kopā būt. Kopā just”. Izstāde veidota no 15 autoru darbiem. Dažiem šī bija pirmā pieredze, fotografējot vērienīgos 2023. gada Dziesmu un deju svētkus un gūstot emocionālu piepildījumu.

Izstāde ir skatāma NVO nama darba laikā - darba dienās no plkst. 9.00 līdz 21.00 un sestdienās no plkst. 9.00 līdz 20.00.  
Ieeja izstādē ir brīva. Laipni aicinām visus interesentus apmeklēt izstādi un aplūkot Dziesmu un deju svētku fotogrāfijas!  

Informāciju sagatavoja: Zinta Gugane, Rīgas Apkaimju iedzīvotāju centra Apkaimju attīstības un sabiedrības integrācijas pārvaldes  Sabiedrības integrācijas un līdzdalības nodaļas NVO atbalsta sektora projektu vadītāja, tālrunis: +37167848903, e-pasts: zinta.gugane@riga.lv
http://apkaimes.lv
https://www.facebook.com/RigasNVOnams/
https://twitter.com/NVOnams/
https://www.instagram.com/nvo_nams/