degoša gāzes liesma
Radiators mājā

Kas jāzina par restēm lodžijās un kāpņu telpās?

Aizliegts uzstādīt restes ne tikai kāpņu telpās, bet arī lodžijās, koplietošanas ejās un pārblīvētās vietās. Visām dabīgajām izejām, kas mājās paredzētas plānošanas un būvniecības laikā, ir jābūt atbrīvotām, jo tās ir evakuācijas izejas.
Skatīt vairāk

Kā var uzstādīt videonovērošanas kameras savā kāpņu telpā?

Lai uzstādītu videonovērošanas kameru jūsu kāpņu telpā, tam jābūt juridiskam pamatojumam, un ir jārīkojas saskaņā ar likumiem un Eiropas regulām. Detalizētu atbildi ar pilnīgu likumu un regulu ainu Rīga.lv lasītājiem ir sagatavojuši Valsts datu inspekcija
Skatīt vairāk

Ieteikumi kā padarīt dzeramo ūdeni drošu lietošanai

Pakāpeniski mazinot noteiktos ierobežojumus un atsākot darbu pēc dīkstāves, ūdens patērētājiem ir jāievēro vairāki noteikumi, lai nodrošinātu, ka dzeramais jeb aukstais ūdens ir drošs lietošanai.
Skatīt vairāk

Kā pasargāt ūdensvadu no sasalšanas?

SIA "Rīgas ūdens" aicina namu apsaimniekotājus un privātmāju īpašniekus savlaicīgi apsekot namu iekšējos ūdensvada pievadus un nodrošināties pret to aizsalšanu aukstos laika apstākļos.
Skatīt vairāk

Kādēļ katru mēnesi ir atšķirīgas izmaksas par ūdens uzsildīšanu?

Reizēm, salīdzinot rēķinus, pilsētnieki pamana, ka vasarā cena par ūdens uzsildīšanu ir augstāka, bet aukstajā gada laikā tā parasti ir mazāka.
Skatīt vairāk