Joma
Sports
Pieteikšanās termiņš
20.05.2022.
Statuss
Noslēdzies

Veterānu/senioru, paraolimpisko vai pielāgoto sportu konkursu organizē, lai atbalstītu un veicinātu fizisko aktivitāšu pieejamību, veselīgu dzīvesveidu visa mūža garumā.

Konkursā aicina piedalīties nevalstiskas sporta organizācijas, kas nodarbojās ar veterānu/senioru, paraolimpisko vai pielāgoto sportu un savu darbību veic Rīgas pilsētā.

Līdzfinansējumu var saņemt sporta bāzes nomai treniņu nodarbību nodrošināšanai, kas notiks laika posmā no 15.06.2022. līdz 2.12.2022.

Projektu pieteikumi iesniedzami tikai elektroniskā formātā līdz 20. maija plkst. 12.00 noformēti atbilstoši konkursa nolikuma nosacījumiem, nosūtot tos uz e-pasta adresi: iksd@riga.lv.

Lai sniegtu papildu informāciju konkursa dalībniekiem un atbildētu uz jautājumiem, kas saistīti ar pieteikumu iesniegšanu veterānu/senioru, paraolimpisko vai pielāgoto sporta konkursu, 2. maijā plkst. 14.00 attālinātā formātā notiks informatīvs seminārs, kurā departamenta speciālists atbildēs uz konkursa pretendentu jautājumiem. Lai pieteiktos semināram un saņemtu piekļuves saiti, līdz 29. aprīlim lūgums nosūtīt pretendenta organizācijas nosaukumu, kontaktpersonu, e-pasta adresi un tālruņa numuru uz e-pastu janis.porins@riga.lv.

Atbildīgais par veterānu/senioru, paraolimpisko vai pielāgoto sporta konkursu: Jānis Poriņš, tālr. +37167012669, e-pasts: janis.porins@riga.lv.

REZULTĀTI

PIELIKUMI