Projektu pieteikumi iesniedzami tikai elektroniskā formātā līdz 2022. gada 13. aprīļa plkst. 23.59
Joma
Kultūra
Pieteikšanās termiņš
13.04.2022
Statuss
Noslēdzies

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina finansēšanas konkursu galvaspilsētas radošo kvartālu un teritoriju atbalstam, lai piešķirtu līdzekļus kultūras projektiem, kas īstenojami laikā līdz 2022. gada 31. decembrim.

Konkursa mērķis ir veicināt radošo kvartālu un teritoriju attīstību Rīgā, nodrošinot daudzveidīgu kultūras pakalpojumu sniegšanu, kultūras jaunradi un sabiedrības izglītošanu. Tas tiek rīkots, lai radītu publiski pieejamu, radošu un atvērtu mijiedarbības telpu, veicinot jaunu un radošu sadarbības formu attīstību, kā arī sekmētu mūsdienīgas, intelektuālas kultūrvides un kultūras infrastruktūras attīstību pilsētā.

Konkursā aicinātas piedalīties juridiskas personas, kas darbojas Rīgā, nodrošinot pilsētai nozīmīgu radošo kvartālu un teritoriju attīstību atbilstoši Rīgas ilgtspējīgas attīstības stratēģijai līdz 2030. gadam. 

Projektu pieteikumi iesniedzami tikai elektroniskā formātā līdz 2022. gada 13. aprīļa plkst. 23.59, nosūtot uz e-pasta adresi iksd@riga.lv vai oficiālo elektronisko adresi.

Lai sniegtu papildu informāciju konkursa dalībniekiem un atbildētu uz jautājumiem, kas saistīti ar pieteikumu iesniegšanu, 2022. gada 31. martā plkst. 11.00 attālinātā formātā notiks informatīvs seminārs, kurā  RD IKSD speciālisti atbildēs uz konkursa pretendentu jautājumiem. Lai pieteiktos semināram un saņemtu piekļuves saiti, līdz 31. martam lūgums nosūtīt pretendenta organizācijas nosaukumu, kontaktpersonu, e-pasta adresi un tālruņa numuru uz e-pastu Aija.Kalnina@riga.lv.

Papildu informācija ir pieejama pa tālruni +371467043412 vai e-pastā Kristine.Kruze@riga.lv.