Joma
Sports
Pieteikšanās termiņš
06.05.2022.
Statuss
Noslēdzies

Pasaules čempionātu un Eiropas čempionātu, nozīmīgu un starptautisku sacensību konkursu organizē, lai atbalstītu pasaules čempionātu un Eiropas čempionātu, kā arī nozīmīgu un starptautisku sacensību norisi Rīgā.

Konkursa sadaļā par nozīmīgām un starptautiskam sacensībām aicina piedalīties Latvijā atzītās sporta federācijas un sporta klubus, kuri ir federāciju biedri, kas rīko sporta sacensības un savu darbību veic Rīgas pilsētā.

Konkursa sadaļā par pasaules un Eiropas čempionātu sacensībām  aicina piedalīties Latvijā atzītās sporta federācijas, kas rīko sporta sacensības Rīgas pilsētā.

Līdzfinansējumu var saņemt sacensībām, kas notiks laika posmā no 1.06.2022. līdz 31.12.2022.

Projektu pieteikumi iesniedzami tikai elektroniskā formātā līdz 6. maija plkst. 11.00 noformēti atbilstoši konkursa nolikuma nosacījumiem, nosūtot tos uz e-pasta adresi: iksd@riga.lv.

Lai sniegtu papildu informāciju konkursa dalībniekiem un atbildētu uz jautājumiem, kas saistīti ar pieteikumu iesniegšanu nozīmīgām un starptautiskam sacensībām  21. aprīlī plkst. 14.00 RD IKSD Facebook kontā būs tiešsaistes seminārs, kurā departamenta speciālists stāstīs par konkursa nosacījumiem un pieteikuma sagatavošanu, kā arī atbildēs uz konkursa pretendentu jautājumiem.

Atbildīgais par nozīmīgām un starptautiskām sacensībām: Jānis Poriņš, tālr. +37167012669, e-pasts: janis.porins@riga.lv.

Lai sniegtu papildu informāciju konkursa dalībniekiem un atbildētu uz jautājumiem, kas saistīti ar pieteikumu iesniegšanu pasaules un Eiropas čempionātu sacensībām, 20. aprīlī plkst. 12.00 attālinātā formātā notiks informatīvs seminārs, kurā  departamenta speciālists atbildēs uz konkursa pretendentu jautājumiem. Lai pieteiktos semināram un saņemtu piekļuves saiti, līdz 19. aprīlim lūgums nosūtīt pretendenta organizācijas nosaukumu, kontaktpersonu, e-pasta adresi un tālruņa numuru uz e-pastu anrijs.lusis@riga.lv.

Atbildīgais par pasaules čempionātu un Eiropas čempionātu sacensībām: Anrijs Lūsis, tālr. +37167037245, e-pasts: anrijs.lusis@riga.lv.

REZULTĀTI

PIELIKUMI