Joma
Kultūra
Pieteikšanās termiņš
26.04.2024.
Statuss
Noslēdzies

Rīgas valstspilsētas pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludina līdzfinansējuma konkursu citu kultūras un mākslas nozares pasākumu īstenošanai līdz 2024. gada 30. novembrim. Konkursa nolikums paredz, ka uz līdzfinansējumu var pretendēt pieteicēji, kam nav bijusi iespēja pieteikties citos RVP IKSD kultūras jomas konkursos 2024. gadā. 

Konkursa nolikumā noteiktas šādas prioritātes:

  • atbalsts mākslinieciski augstvērtīgiem autorprojektiem, inovatīviem un sabiedriski nozīmīgiem kultūras un mākslas nozares pasākumiem;
  • atbalsts pasākumiem, kam ir būtiska un pozitīva ietekme uz kultūras attīstību un kultūrvērtību saglabāšanu;
  • atbalsts pasākumiem, kas popularizē Latvijas kultūras mantojumu starptautiskā mērogā.

Konkursā aicināti piedalīties komersanti, biedrības vai nodibinājumi, iesniedzot pieteikumus pasākumiem, kuri nevarēja pretendēt uz atbalstu citos Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta izsludinātajos līdzfinansējuma konkursos (skatīt finansēšanas konkursu sludinājumus https://kultura.riga.lv/lv/kultura/finansesanas-konkursi).

Konkursa nolikums un saistītie dokumenti - skatīt zemāk.

Pieteikšanās līdzfinansējuma konkursam citu kultūras un mākslas pasākumu īstenošanai tiek izsludināts 3. aprīlī, pieteikuma iesniegšanas termiņš 2024. gada 26. aprīlī līdz plkst. 23.59.

Projektu pieteikumi iesniedzami elektroniskā formātā, nosūtot uz e-pasta adresi iksd@riga.lv vai oficiālo elektronisko adresi.

Papildu informācija pieejama pa tālruni +37167181661 vai e-pastā iveta.argale@riga.lv