Joma
Sports
Pieteikšanās termiņš
13.10.2023.
Statuss
Noslēdzies

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina konkursu par līdzfinansējumu tematisku sporta aktivitāšu organizēšanai Rīgā.
Konkursu rīko ar mērķi organizēt tematisku sporta aktivitāšu pasākumus dažādās Rīgas apkaimēs laika posmā no 2023.gada 11.novembra līdz 20.novembrim valsts svētku nedēļā piedāvājot iespēju aktīvi iesaistīties daudzveidīgās bezmaksas sporta aktivitātēs, tai skaitā stafetēs, vingrošanas nodarbībās, dažādu sporta veidu iepazīšanā, veiklības, vingruma un spēka pārbaudījumos, pārgājienos u.c.,
 
Konkursa tēma: “Es Latvijai!”
 
Aktivitātes paredzētas Rīgas iedzīvotājiem un viesiem, ģimenēm ar bērniem, neatkarīgi no vecuma un fiziskās sagatavotības.
 
Aktivitāšu norises ilgums – ne mazāk kā 7 stundas.
 
Aktivitāšu norises vietas: dažādas Rīgas apkaimes gan telpās, gan brīvā dabā ar sabiedriskā transporta pieturvietu pieejamību vismaz 300 m attālumā no norises vietas.

Pretendēt uz līdzfinansējumu var nevalstiskā sporta organizācija, kura savu darbību veic pašvaldības administratīvajā teritorijā un kurai ir vismaz viena gada pieredze sporta aktivitāšu organizēšanā.

Projektu pieteikumi iesniedzami tikai elektroniskā formātā līdz 13.10.2023. plkst.12.00 noformēti atbilstoši konkursa nolikuma nosacījumiem, nosūtot tos uz e-pasta adresi: iksd@riga.lv.

Atbildīgais: Vaira Platača,  tālr. +37167037246, e-pasts: vaira.plataca@riga.lv