2022.gada 23.februāra Rīgas domes sēdē tika izskatīts jautājums par Veselības aprūpes koordinācijas padomes (turpmāk – Padome) izveidošanu. 
Mūsu Rīgas domes deputātu frakcija ““Saskaņa” sociāldemokrātiskā partija” iesniedza priekšlikumu ar kuru lūdza papildināt Padomes sastāvu, iekļaujot vēl vienu padomes locekli – Rīgas domes deputātu Igoru Solomatinu, kurš vienlaikus ir Dr. Solomatina acu rehabilitācijas un redzes korekcijas centra valdes loceklis, Rīgas Acu centra vadītājs. 2005. gadā I. Solomatinu ievēlēja par Latvijas Universitātes asociēto profesoru. Igors Solomatins ir Amerikas Oftalmoloģijas akadēmijas, Amerikas Kataraktas un refrakcijas ķirurģijas biedrības, Eiropas Kataraktas un refrakcijas ķirurgu biedrības un Eiropas Tīklenes speciālistu biedrības biedrs.
I. Solomatins ir medicīnas nozares speciālists, viņa profesionālais skatījums, pieredze būtu ļoti noderīga Veselības aprūpes koordinācijas padomē, bet diemžēl “Pārmaiņu koalīcija” viņa kandidatūru noraidīja. Vēlos atzīmēt, ka šis priekšlikums ir pilnībā nepolitisks un korekts arguments neiekļaušanai Padomes sastāvā arī netika norādīts. Tas tikai norāda par nevēlēšanos strādāt pilsētas un pilsētnieku interesēs.
Veselības aprūpes koordinācijas padome darbojas kopš 2002. gada, kā kopēja konsultatīva institūcija, kura veicina vienotas veselības aprūpes politikas īstenošanu un koordināciju Rīgā. Pirms “Pārmaiņu koalīcija” pārņēma Rīgas vadību, Padomē bija iespēja piedalīties arī Rīgas domes deputātiem, t.sk. arī no opozīcijas.