Balva "Sporta laureāts"

Izglītības, kultūras un sporta departaments vēl līdz pirmdienai, 5. decembrim, gaida pretendentu pieteikumus apbalvojumam “Rīgas sporta laureāts 2022”.

Pieteikumus deviņās nominācijās var iesniegt Latvijā atzītas sporta federācijas, Rīgas pašvaldības administratīvajā teritorijā reģistrētas nevalstiskās sporta organizācijas un sporta izglītības iestādes.

Pieteikumi ir jānoformē atbilstoši konkursa nolikuma nosacījumiem un līdz 5. decembra plkst. 14.00 jāiesniedz elektroniskā formātā, nosūtot uz e-pasta adresi iksd@riga.lv.

Komisija vērtēs atskaites periodu no šī gada 1. janvāra līdz 30. novembrim ieskaitot.

Nolikums un citi ar to saistītie dokumenti ir pieejami tīmekļvietnē www.sports.riga.lv.

Svinīgais pasākums norisināsies 20. decembrī plkst. 19.00 Kultūras pilī “Ziemeļblāzma”, kur laureātus godinās šādās nominācijās: „Rīgas labākais sportists” un „Rīgas labākā sportiste”, „Rīgas labākā komanda individuālajos sporta veidos”, „Uzlecošā zvaigzne sportā”, „Rīgas labākais sportists ar īpašām vajadzībām”, „Rīgas labākā sporta spēļu komanda”, „Rīgas labākais treneris”, „Gada notikums sportā”, kā arī „Par mūža ieguldījumu sportā”.

Balvu „Rīgas sporta laureāts 2022” pasniegs jau desmito reizi. Līdz šim to ir ieguvuši galvaspilsētas labākie sportisti, komandas un treneri par augstiem sasniegumiem un teicamiem rezultātiem.

Papildu informācija: Anrijs Lūsis, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldes Sporta nodaļas vadītājas vietnieks, e-pasts: Anrijs.Lusis@riga.lv.

Informāciju sagatavoja: Raimonds Grants, Rīgas domes Komunikācijas pārvaldes Ārējās  komunikācijas nodaļas projektu koordinators, e-pasts: Raimonds.Grants@riga.lv.