Informācija medijiem

Sestdien, 4. janvārī, sākot no plkst. 10.00, Tērbatas iela, posmā no Elizabetes līdz Stabu ielai, tiks atvēlēta gājējiem, velobraucējiem, kā arī dažādām uzņēmējdarbību veicinošām iecerēm. Atklājot jauno tradīciju, klātesošos uzrunās Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs, Latvijas Riteņbraucēju apvienības (LATRIT) valdes priekšsēdētājs Viesturs Silenieks, Rīgas Centra attīstības biedrības pārstāvis Jānis Aufmanis, pilsētvides aktīvists no apvienības „Pilsēta cilvēkiem” Oto Ozols. Par labu noskaņojumu ielā gādās folkloristi Andris Kapusts un Didzis Banders.

Rīgas pašvaldība šogad ir nolēmusi mēneša pirmajā sestdienā kādu no galvaspilsētas centra ielām atvēlēt tikai gājējiem, velobraucējiem un uzņēmējdarbībai. Kā pirmā automašīnām sestdien tiks slēgta Tērbatas iela. Februāra pirmajā sestdienā, 1. februārī, plānots slēgt Blaumaņa ielas posmu no Aleksandra Čaka ielas līdz Brīvības ielai, bet marta pirmajā sestdienā, 7. martā, Krišjāņa Barona ielas posmus, par ko sīkāk tiks ziņots atsevišķi.

Aicinām arī plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus sestdien apmeklēt Tērbatas ielu un novērtēt jauno pašvaldības un apkaimju iniciatīvu!