Pilsētā un sabiedrībā Sports
Burāšanas čempionāta afiša

Septembra pēdējā nedēļas nogalē,  26. un 27. septembrī, Ķīšezerā pulcēsies Laser klases burātāji, lai cīnītos par Rīgas Čempiona titulu. 

Uz starta burātāji stāsies piecās dažādās jahtu klasēs. Lielākā un pieredzes bagātākā būs Olimpiskā Laser Standard klase, kurā uz starta sagaidām arī šī gada Laser Standar Latvijas čempionu Mārtiņu Junkeru, kā arī citus Latvijas čempionāta dalībniekus. Olimpiskajā Laser Radial klasē sievietēm uz starta varam sagaidīt Olimpisko spēļu kandidātes un cerības, kā arī Latvijas Laser izlases dalībnieces Esteri Paulu Kumpiņu un Agiju Ēlerti. Vēl Laser Radial klasē atsevišķā ieskaitē sacentīsies vīrieši, kur uz starta sagaidām Latvijas čempionu Robertu Štālu-Bulu. Laser 4,7 klases dalībnieku vidū uz starta sagaidām Latvijas čempionus Emīlu Haraldu Amsilu un Agati Einausi. 

Dalībnieku pulcēšanās notiks R. Feldmaņa ielā 8,  burāšanas kluba 360 bāzē. Braucieni notiks  Ķīšezerā divu dienu garumā ar sacensību noslēgšanas ceremoniju svētdienas pēcpusdienā.

Vairāk informācijas par Rīgas Atklāto Čempionātu Burāšanā Laser Klasē pieejama regates mājas lapā: https://lv.regattas.eu/rclaser2020, Facebook kontos: https://www.facebook.com/Laser-Sailors-Association-of-Latvia 382099828815506/?ref=bookmarks un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta mājas lapā: https://sports.riga.lv/lv/sports/jaunumi 

Sacensības organizē Latvijas Laser Burātāju asociācija un to norisi finansiāli atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.