Darba birža

Ceturtdien, 9. jūnijā, no plkst.12.00 līdz 15.00 Rīgas atbalsta centrā Ukrainas iedzīvotājiem Kaļķu ielā 1 notiks otrā darba birža. Šoreiz gandrīz 700 vakances piedāvās 14 uzņēmumi.

Otrajā darba biržā Ukrainas civiliedzīvotājiem tiks piedāvāts darbs dažādās jomās un profesijās. Šoreiz lielāko vakanču skaitu piedāvās SIA “Rimi Latvija”, kas meklē 200 darbiniekus, un “Euro Live Technologies”, kuri arī piedāvās 200 darba vietas. Savukārt 185 dažādas vakances piedāvās SIA “Maxima Latvija”. 

Vēl ar saviem darba piedāvājumiem iepazīstinās SIA “Mega RP”, SIA “Daba T”,  SIA “VR Laiks”, SIA “Verģi,”, “Mārtiņa Beķereja”, SIA “Cita Lieta”, “Hagberg”, A/S “Pasažieru vilciens”, A/S “Amber Latvijas balzams”, SIA “Mille Logistics” un SIA “Lubeco”. Piedāvājumā ir darbs gan pārtikas, gan kosmētikas ražošanā, teritoriju un telpu uzkopšanā, transporta un loģistikas nozarē, kā arī sezonālais darbs vasarā. 

Pirmā darba birža Rīgas atbalsta centrā notika 26. maijā, un tajā 170 vakances piedāvāja Rīgas pašvaldības kapitālsabiedrības. Pirmo darba biržu apmeklēja 300 interesentu, no kuriem ap 100 turpināja pārrunas par darba uzsākšanu.

Paredzēts, ka darba biržas tiks turpinātas, tāpēc uzņēmēji, kuri ir gatavi piedāvāt darbu Ukrainas civiliedzīvotājiem, aicināti aizpildīt anketu par piedāvātajām vakancēm. Anketa pieejama šeit.

Tāpat arī no Ukrainas Latvijā ieceļojušie civiliedzīvotāji aicināti aizpildīt anketu par to, kādi darba piedāvājumi viņiem būtu aktuāli, lai atbalsta centrā notiekošie darba biržas pasākumi varētu tikt veidoti mērķtiecīgāk un atbilstoši darba meklētāju vajadzībām. Anketa latviešu un ukraiņu valodās pieejama šeit.

Papildu informāciju var saņemt pie Rīgas atbalsta centra Ukrainas iedzīvotājiem projektu koordinatores Rūtas Rutkas e-pasts ruta.rutka@riga.lv, tālrunis +37126171368.

Informāciju sagatavoja: Rīgas domes Komunikācijas pārvaldes Ārējās komunikācijas nodaļas projektu koordinatore Edīte Matuseviča, e-pasts: edite.matusevica@riga.lv