Informācija medijiem Pilsētā Satiksme
11.tramvajs

No 6. jūlija Kronvalda bulvārī plānots veikt sliežu ceļa infrastruktūras būvniecības darbus, kas samazinās tramvaju caurlaides spējas Kronvalda bulvārī un Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī. Tādēļ no 6. jūlija līdz mēneša beigām 11. maršruta tramvaji kursēs līdz Radio ielas lokam (Stacijas laukums), kā arī būs nelielas izmaiņas “Nacionālais teātris” pieturvietu izvietojumā


11. maršruta tramvaji virzienā no galapunkta “Mežaparks” kursēs pa maršrutu līdz Krišjāņa Barona ielai. Tālāk pa Krišjāņa Barona ielu, Aspazijas bulvāri, 13. janvāra ielu, Radio ielu, Krišjāņa Barona ielu un atpakaļ uz galapunktu “Mežaparks”. 


Pasažieriem, kuri reģistrējuši biļeti noteiktam braucienu skaitam, veicot slēgtajā posmā pārsēšanos no 11. maršruta tramvaja vai otrādi, atkārtotu e-talona reģistrācija vai biļetes iegādi nav jāveic. Ja pasažierim ir mēneša biļete, kurai pirmā reģistrācija veikta 11. tramvaja maršrutā, tad tā citā tramvaja maršrutā slēgtā posma ietvaros būs derīga bez reģistrācijas maršruta sakritības robežās. 


“Rīgas satiksme” tās īstenotā projekta “Zemās grīdas tramvaja ieviešanas Rīgā projekta 2. posms” ietvaros veic tramvaja līnijas pārbūvi posmā no Ausekļa ielas loka (ieskaitot) līdz Aspazijas bulvāra / Radio ielas krustojumam pa Kronvalda, Zigfrīda Annas Meierovica un Aspazijas bulvāriem. Šo būvdarbu ietvaros tiks veikta, tramvaju sliežu ceļu pārbūve pieturvietu zonās pasažieru iekāpšanas un izkāpšanas platformu pārbūve, labiekārtojot tās atbilstoši vides pieejamības prasībām, uzstādot nojumes, kā arī nodrošinot mākslīgo apgaismojumu, kā arī kontakttīkla pārbūve. Būvdarbus saskaņā ar noslēgto līgumu veic ceļu būves firma SIA “Binders”.

Paredzams, ka tramvaja infrastruktūras, t.sk. pieturvietu vides pieejamības uzlabošana, nodrošinās efektīvākus sabiedriskā transporta pakalpojumus Rīgas pilsētas centrā, uzlabos satiksmes drošību, mazinās negadījumu skaitu un negatīvu ietekmi uz vidi, pozitīvi ietekmējot pilsētas dzīves un vides kvalitāti, kā arī uzlabos pārvietošanas un piekļūšanas iespējas sabiedriskajā transportā, paaugstinot kvalitātes standartus. 

Saziņai ar «Rīgas satiksmi» aicinām izmantot informatīvo tālruni +37120361862, vai arī sūtīt e-pastu uz info@rigassatiksme.lv. Tāpat ar uzņēmumu var sazināties izmatojot mājas lapā www.rigassatiksme.lv esošo sadaļu «Sazinies ar mums», kurā ikviens elektroniski var iesniegt savu pieteikumu.

Papildu informācija: Baiba Bartaševiča-Feldmane, RP SIA „Rīgas satiksme” Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja, e-pasts: baiba.bartasevica@rigassatiksme.lv