Informācija medijiem Pilsētā Satiksme
Ceļa zīme Uzmanību

Saistībā ar ēkas Pētersalas ielā 5 avārijas stāvokli no 6. augusta pirmā reisa, līdz nākamajam rīkojumam tiks veiks izmaiņas 5. tramvaja maršrutā. Tramvaji no Iļģuciema kursēs pa saīsinātu maršrutu un posmā no Mīlgrāvja līdz Sarkandaugavai maršruts tiks apkalpots ar 5T autobusu.


5. maršruta tramvajs kursēs no Iļģuciema līdz Ausekļa ielai un atpakaļ uz Iļģuciemu. Posmā no Ausekļa ielas līdz Mīlgrāvim tramvajs tiks slēgts un kustība tiks organizēta ar 5T autobusu.


5T autobusi kursēs virzienā no Mīlgrāvja pa Tvaika ielu, Lāpstu ielu, Sarkandaugavas ielu, Tilta ielu līdz 3.trolejbusa galapunktam “Sarkandaugava”. virzienā no 3.trolejbusa galapunktam “Sarkandaugava” pa Tilta ielu, Sarkandaugavas ielu, Zāģeru ielu, Tvaika ielu līdz pieturvietai “Mīlgrāvis”.


Pasažieri, kuri izmanto brauciena biļetes vai koda biļeti, lai sasniegtu vēlamo galamērķi slēgtajā 5. tramvaja maršruta posmā (Ausekļa iela – Mīlgrāvis) var veikt pārsēšanos starp 5. tramvaja, 5T. autobusa maršrutu un citiem slēgtā posma tuvumā kursējošajiem sabiedriskā transporta maršrutiem, neveicot atkārtotu brauciena reģistrāciju vai koda biļetes iegādi. Reģistrētā biļete pārsēžoties derīga 100 minūtes.


Saziņai ar «Rīgas satiksmi» aicinām izmantot informatīvo tālruni +37120361862, vai arī sūtīt e-pastu uz info@rigassatiksme.lv. Tāpat ar uzņēmumu var sazināties izmatojot mājas lapā www.rigassatiksme.lv esošo sadaļu «Sazinies ar mums», kurā ikviens elektroniski var iesniegt savu pieteikumu.

Papildu informācija: Baiba Bartaševiča-Feldmane, RP SIA „Rīgas satiksme” Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja
e-pasts: baiba.bartasevica@rigassatiksme.lv

5T autobusa maršruts
Ausekļa iela