Pilsētā Pilsētā un sabiedrībā
Autobuss

„Rīgas satiksme” informē, ka no 2021. gada 23. oktobra tiks veiktas izmaiņas 6. autobusa maršrutā. Atsevišķi reisi vakara stundās no galapunkta „Abrenes iela” ielas tiks pagarināti līdz pieturvietai „Ē. Valtera iela”.

Lai uzlabotu pasažieru iespēju sasniegt pieturvietu „Ē. Valtera iela”, „Dzelzavas iela” un „Jaunbiķeri”, no sestdienas, 23. oktobra, 6. autobusa maršrutā brīvdienu kustības sarakstā pēdējais reiss (plkst. 22.23) un darba dienu kustības sarakstā pēdējie trīs reisi (plkst. 22.18, 22.54 un 23.36) no galapunkta „Abrenes iela” ielas tiks pagarināti līdz pieturvietai „Ē. Valtera iela” (iepriekš līdz galapunktam „Biķeri”).

Tādējādi pasažieriem arī šajos reisos tiks nodrošinātas iespējas ērti sasniegt savu galamērķi pieturvietu „Ē. Valtera iela”, „Dzelzavas iela” un „Jaunbiķeri” apkārtnē līdzīgi kā visas dienas garumā, kad autobusi pēc galapunkta „Biķeri” turpina kursēt atpakaļ uz Abrenes ielu.

Saziņai ar „Rīgas satiksmi” aicinām izmantot informatīvo tālruni 20361862 vai arī e-pastu info@rigassatiksme.lv. Tāpat ar uzņēmumu var sazināties sociālo tīklu platformās vai mājas lapā www.rigassatiksme.lv sadaļā „Sazinies ar mums”.

 

Papildu informācija: Baiba Bartaševiča-Feldmane, RP SIA „Rīgas satiksme” Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja, tālrunis: 67104724; e-pasts: baiba.bartasevica@rigassatiksme.lv