Apkaimēs Pilsētā un sabiedrībā Satiksme
Autobuss

No šī gada 1. februāra, pielāgojoties pasažieru pārvietošanās paradumiem, tiks veiktas nelielas izmaiņas 6. un 25. autobusa, kā arī 16. trolejbusa kustības sarakstos. Izmaiņas veiktas tikai transportlīdzekļu pienākšanas un atiešanas laikos un kopējais reisu skaits šajos maršrutos paliks nemainīgs.

6. autobusa maršrutā mainīts kustības saraksts atsevišķos reisos pēc plkst. 21.00. Izbraukšanas laiks no galapunkta “Biķeri” pielāgots tuvumā esošo tirdzniecības centru darbinieku ērtībām.

25. autobusa maršrutā kustības saraksts pielāgots skolēnu ērtībām, tādējādi nodrošinot ērtāku pārvietošanos pēc mācību stundu beigām. Līdz šim reisi plkst. 15.12 un plkst. 15.38 no Abrenes ielas tika veikti līdz Mārupei, taču no 1. februāra tie tiks veikti līdz Tīrainei. Attiecīgi 25. maršruta autobuss atpakaļ no Tīraines uz Abrenes ielu kursēs plkst. plkst.15.51 un plkst. 16.18.

16. trolejbusa maršrutā brīvdienās tiks veiktas izmaiņas atsevišķu reisu atiešanas laikos, lai optimizējot resursus, organizētu trolejbusa stāvēšanu galapunktā “Katlakalna iela”. 

Līdz ar izmaiņām 16. trolejbusa maršruta atiešanas laikos, 22. trolejbusa maršruta brīvdienu kustības sarakstā mainīsies atsevišķi atiešanas laiki reisiem, kas tiek veikti no Pļavniekiem uz 1. trolejbusu parku.

Saziņai ar «Rīgas satiksmi» aicinām izmantot informatīvo tālruni 20361862, vai arī sūtīt e-pastu uz info@rigassatiksme.lv. Tāpat ar uzņēmumu var sazināties izmatojot mājas lapā www.rigassatiksme.lv esošo sadaļu «Sazinies ar mums», kurā ikviens elektroniski var iesniegt savu pieteikumu.