Sporta laukums Brasā

Jūlija sākumā ekspluatācijā nodots 2019.gada Rīgas līdzdalības budžeta projektu konkursa finansējumu saņēmušais biedrības “Brasa” projekts “Multifunkcionāls sporta laukums Brasā”. 

Sporta laukums piekļaujas jau esošajam bērnu rotaļu laukumam un vingrošanas laukumam un organiski veido vienotu, daudzfunkcionālu aktīva dzīvesveida zonu.  Laukuma pamatā ir asfalta klājums, uz kura atrodas polipropilēna plākšņu segums pelēkā un melnā krāsā, kas marķēts ar basketbola un volejbola līnijām, un uzstādīti divi stacionāri basketbola grozi. Laukuma segumā ir ierīkotas stiprinājuma vietas volejbola tīkla stabiem, kā arī laukuma malā atrodas divi handbola vārti. 

Apmeklētājiem ir pieejama arī pārģērbšanās kabīne, soliņš, atkritumu urna, informācijas zīme un velosipēdu novietnes, papildu plānots izvietot arī afišu stendu un uzstādīt divas skatītāju tribīnes. Tostarp laukumā atrodas arī četras slēgta tipa atkritumu tvertnes.

Laukumu ieskauj četru metru augsts metāla žogs, ar ieeju laukuma apmeklētājiem un slēdzamiem vārtiem tehniskā transporta piekļuvei.

Kopējās projekta īstenošanas izmaksas ir 90,8 tūkstoši eiro.