Sports
Izaicinājuma kausa uzvarētāju apbalvošana

Sestdien, 25.jūlijā, Rīgas Ostvalda vidusskolā (Dammes ielā 20) tika aizvadīts Rīgas Futbola skolas rīkotais turnīrs “Izaicinājuma kauss,” kurā piedalījās četru Latvijas klubu RFS, FS Metta, BFC Daugavpils un Riga FC skolu audzēkņi. Turnīrs norisinājās trīs vecuma grupās: U-11, U-10 un U-9.

Spēļu rezultāti visām vecuma grupām tika summēti vienā kopvērtējuma tabulā, līdz ar ko turnīrā pirmo vietu ar 17 punktiem izcīnīja RFS komandas. Godpilno 2.vietu ieguva FS Metta komandas ar 15 punktiem. Turnīrā 3. vietu ieņēma BFC Daugavpils komandas, savukārt 4. vietā palika Riga FC komandas!

Paldies par dalību turnīrā un uz tikšanos otrajā “Izaicinājuma kausa” turnīrā, kas notiks oktobrī!

Paldies visiem turnīra atbalstītājiem: Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, Sportland, Venden, LNK Group, Forum Auto!