Zemitāna tilts
Paula Čurkste/LETA

Trešdien, 8. novembrī, no plkst. 17.00 līdz 18.00 Rīgas pašvaldības Ārtelpas un mobilitātes departaments (ĀMD) aicina uz informatīvu tiešsaistes pasākumu par Jorģa Zemitāna tilta pārbūves projekta izstrādi. Tiešsaistes pasākumā sabiedrību informēs par būvprojekta izstrādātajiem risinājumiem.

Būvprojektu “Jorģa Zemitāna tilta pārbūve” izstrādā sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Projekts 3”.

Tiešsaistes pasākums norisināsies video konferences formātā MS Teams vidē un to straumēs “Rīga attīstās” Facebook kontā. Pēc risinājumu izskatīšanas paredzēta neliela diskusiju sadaļa. Pēc pasākuma ĀMD gaidīs rakstiskus viedokļus un ierosinājumus par projekta risinājumiem.

Lai būtu iespēja uzdot jautājumus un piedalīties diskusijā MS Teams vidē, pasākuma dalībnieki aicināti reģistrēties līdz 7. novembra, plkst. 17.00, aizpildot aptaujas anketu.

Līdz sanāksmes norisei ar izstrādātajiem priekšizpētes materiāliem iespējams iepazīties te.

Šobrīd turpinās darbs pie četru tiltu - Jorģa Zemitāna, Gaisa tilta, Vanšu tilta un satiksmes pārvada pār dzelzceļu Gustava Zemgala gatvē - būvprojektu izstrādes. Visa novembra garumā, katru trešdienu, no plkst. 17.00 līdz 18.00 departaments organizēs informatīvus tiešsaistes pasākumus, kuros iedzīvotājiem būs iespēja iepazīties ar projektu gaitu un uzdot sev interesējošus jautājumus.

Par katra tiešsaistes pasākuma norisi un iespēju reģistrēties diskusijā MS Teams vidē informācija sekos.


Informāciju sagatavoja: Lelde Rudzika, Rīgas pašvaldības Ārējas komunikācijas nodaļas projektu koordinatore, e-pasts: lelde.rudzika@riga.lv