Satiksmes ierobežojumi

Turpinoties būvdarbiem, pagarināti Maskavas ielā spēkā esošie satiksmes ierobežojumi. No 16. janvāra līdz 15. martam ierobežos transportlīdzekļu satiksmi Maskavas ielas posmā no Rušonu ielas līdz Jēzupa Rancāna ielai.

Tāpat no 16. janvāra līdz 15. martam transportlīdzekļu satiksmi ierobežos Maskavas ielā pie 7. maršruta tramvaja galapunkta (pie t/c “Dole”).

Minētajā laika periodā transportlīdzekļu satiksmi slēgs arī Maskavas ielā pie Maskavas ielas, Daugavpils ielas un Grebenščikova ielas krustojuma, kā arī Grebenščikova ielā pirms krustojuma ar Maskavas ielu. Tāpat ierobežos transportlīdzekļu satiksmi Maskavas ielas posmā no Ķengaraga ielas līdz Glūdas ielai.

Par darbu veikšanu atbildīgajiem uzdots nodrošināt ceļa zīmju izvietošanu, iedzīvotāju un uzņēmumu, kuri atrodas minētajos ielas posmos, transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma, operatīvā transporta satiksmi, kā arī sabiedriskā transporta satiksmi, pagaidu pieturvietu izveidi un izvietot slēgtajās pieturvietās informāciju par pieturvietas slēgšanu, kā arī norādi par tuvākās pieturvietas atrašanās vietu un izvietot pagaidu pieturvietās pagaidu kustības sarakstus.