Satiksme Satiksmes ierobežojumi

Naktī no pirmdienas uz otrdienu, notiks intensīvi sniega tīrīšanas darbi “Rīgas satiksmes” apsaimniekotās autostāvvietās K.Barona, Tērbatas, Elizabetes, Mēness un Cēsu ielās. Autostāvvietās posmā no K. Valdemāra ielas līdz Eksporta ielai. Tāpat, tiks tīrītas arī stāvvietas starp Valmieras un Avotu ielām ieskaitot, Antenas ielu un Balasta dambi. Intensīvākie darbi būs laikā no plkst.20.00 līdz 6.00 no rīta. “Rīgas satiksme” aicina autovadītājus šajā posmā automašīnas nenovietot, jo tas būtiski apgrūtina autostāvvietu tīrīšanas darbus.

Sniegu tīrīšana un sniega izvešana notiek gan dienā, gan naktī – atkarībā no iespējām piekļūt stāvvietu brīvajiem posmiem. Līdz šim brīdim iespēju robežās ir tīrītas stāvvietas 11. novembra krastmalā, 13. janvāra ielā pie Nacionālās Operas un Baleta, Aspazijas bulvārī, Stabu ielā un Bruņinieku ielā.

Ņemot vērā lielo sniega apjomu tiek risināts jautājums par papildus pakalpojuma sniedzēja piesaisti, kas palīdzētu operatīvāk veikt autostāvvietu attīrīšanu un sniega izvešanu.

Plašāku informāciju par “Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt mājas lapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos “twitter”, “facebook”.