Datums 16. jūnijs, 2021 – 15. jūlijs, 2021
Laiks12.00–18.00
Vieta VEF Kultūras pils, Ropažu iela 2, Rīga, LV-1039
Izstādes afiša

VEF Kultūras pils Spoguļzāli rotā mākslinieces Baibas Feoktistovas gleznu izstāde ZIEDOŠĀ, kas ir autores sestā personālizstāde.

Košās un bagātīgās lielformāta gleznas attēlo sievieti, cildinot tās skaistumu. Krāšņos darbus caurvij sievietes identitātes tēma – brīžiem attēlojot tās kā mistiskas, iekārojamas būtnes, ar savu intriģējošo šarmu un neatkārtojamo personības starojumu, brīžiem – bērnišķīgi naivas, gaisīgas un trauslas, kā netveramas pasaku fejas. 

Baiba Feoktistova rada darbus eļļas un akrila tehnikā, tiem pievienojot zelta foliju, kas kopā ar košām un kontrastējošām krāsu paletēm veido krāšņu un izteiksmīgu akcentu. Apgūstot juveliera profesiju pie Oļega Auzera, autore guvusi vērtīgu pieredzi un telpisku domāšanu, kā arī guvusi izcilu pieredzi, mācoties pie gleznotāja Artūra Auzera. Taču lielāko daļu iemaņu māksliniece apguvusi pašmācības procesā, kopš bērnības izrādot spēcīgu interesi par mākslu un ieguldot ļoti daudz laika savu prasmju izkopšanā, pētot un studējot anatomiju, krāsu uzklāšanas tehnikas un kompozīciju.

Izstāde apskatāmas VEF Kultūras pilī (Rīgā, Ropažu ielā 2) katru dienu no plkst. 12.00 līdz 18.00. Ieeja bez maksas. 

Izstāde apmeklētāji tiks ielaisti tikai ar sejas maskām, ievērojot visus epidemioloģiskās drošības noteikumus.

Ievērībai: 21. jūnijā, kā arī svētku brīvdienās no 23. līdz 27. jūnijam VEF Kultūras pils apmeklētājiem būs slēgta.


Informāciju sagatavoja: Sandra Zandberga  VEF Kultūras pils mākslinieciskā vadītāja, tālr.: 29470881, e-pasts: sandra.zandberga@riga.lv