Datums 22. oktobris, 2023
Laiks16.00
Vieta VEF Kultūras pils
Tautumeitas dejo

2023. gada 22. oktobrī plkst. 16.00 VEF Kultūras pilī norisināsies deju kolektīvu koncerts “Spēlē, spēlmani, es iešu dancot”.

Senā latviešu tautas deja mūsdienās kļuvusi par nepārspētu horeogrāfisku priekšnesumu un ir viens no veidiem kā apliecināt mūsu tautas garu un latvisko identitāti – tā suģestē un iedvesmo ar savu vitalitāti, enerģiju un skaistumu.

Tik tikko baudījām fantastisko Dziesmu un deju svētku 150 gadu svinību gaisotni, bet nu jau esam ceļā uz nākamajiem svētkiem, jo svētku krāšņuma, kvalitātes un nepārtrauktības fenomens, dejas soļa vieglums un precizitāte veidojas neatlaidīgā ikdienas darbā. Ar koncertu “Spēlē, spēlmani, es iešu dancot” jauno sezonu atklās un skatītājus priecēs tautas deju ansamblis “Liesma”, vidējās paaudzes deju kolektīvs “Oglīte”, senioru deju kolektīvs “Oglīte”, tautas deju ansamblis “Dzirkstelīte”, bērnu deju ansamblis “Dzīpariņš” un tautas deju kolektīvs “Dzīpars”.

Dejas vibrācija ir maģiska… kā saules ceļš debesjumā, kā dabas mainīgums, trauslums un spēks. Dejas valoda, kas saprotama ikvienam, saplūst ar apkārtējās pasaules ritmiem un ietver visplašāko cilvēka emociju gammu

Biļetes “Biļešu paradīze” kasēs un www.bilesuparadize.lv

Biļetes cena 7,00 EUR