Rīgas domes plāksne

Results of the emergency elections of Riga City Council:

Name, surname List
Eiženija Aldermane "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
Inese Andersone Jaunā VIENOTĪBA
Ainars Baštiks Partija "Gods kalpot Rīgai"
Sandris Bergmanis "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
Valters Bergs Jaunā konservatīvā partija
Ieva Brante Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK", Latvijas Reģionu Apvienība
Oļegs Burovs Partija "Gods kalpot Rīgai"
Vladimirs Buzajevs "Latvijas Krievu savienība"
Edmunds Cepurītis Attīstībai/Par!, "PROGRESĪVIE"
Einārs Cilinskis Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK", Latvijas Reģionu Apvienība
Konstantīns Čekušins "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
Ivars Drulle Attīstībai/Par!, "PROGRESĪVIE"
Lauris Ērenpreiss Jaunā VIENOTĪBA
Vadims Faļkovs "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
Valdis Gavars Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK", Latvijas Reģionu Apvienība
Laima Geikina Attīstībai/Par!, "PROGRESĪVIE"
Dzintra Geka-Vaska Jaunā VIENOTĪBA
Anete Jēkabsone-Žogota Attīstībai/Par!, "PROGRESĪVIE"
Andrejs Kameņeckis "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
Mihails Kameņeckis "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
Viesturs Kleinbergs Attīstībai/Par!, "PROGRESĪVIE"
Jurģis Klotiņš Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK", Latvijas Reģionu Apvienība
Miroslavs Kodis Attīstībai/Par!, "PROGRESĪVIE"
Mārtiņš Kossovičs Attīstībai/Par!, "PROGRESĪVIE"
Andrejs Kozlovs "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
Aleksandrs Kuzmins "Latvijas Krievu savienība"
Vilnis Ķirsis Jaunā VIENOTĪBA
Ints Ķuzis Jaunā VIENOTĪBA
Dainis Locis Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK", Latvijas Reģionu Apvienība
Agnese Logina Attīstībai/Par!, "PROGRESĪVIE"
Mairita Lūse Attīstībai/Par!, "PROGRESĪVIE"
Rūta Mežavilka Attīstībai/Par!, "PROGRESĪVIE"
Romāns Mežeckis "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
Māris Mičerevskis Attīstībai/Par!, "PROGRESĪVIE"
Miroslavs Mitrofanovs "Latvijas Krievu savienība"
Andris Morozovs "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
Rita Našeniece Jaunā VIENOTĪBA
Antoņina Ņenaševa Attīstībai/Par!, "PROGRESĪVIE"
Linda Ozola Jaunā konservatīvā partija
Jānis Ozols Jaunā konservatīvā partija
Justīne Panteļējeva Attīstībai/Par!, "PROGRESĪVIE"
Jakovs Pliners "Latvijas Krievu savienība"
Olafs Pulks Jaunā VIENOTĪBA
Juris Radzevičs Partija "Gods kalpot Rīgai"
Jakovs Rafaļsons Partija "Gods kalpot Rīgai"
Iveta Ratinīka Attīstībai/Par!, "PROGRESĪVIE"
Uģis Rotbergs Jaunā VIENOTĪBA
Raimonds Rubiks "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
Ieva Siliņa Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK", Latvijas Reģionu Apvienība
Edvards Smiltēns Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK", Latvijas Reģionu Apvienība
Igors Solomatins "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
Kaspars Spunde Jaunā VIENOTĪBA
Mārtiņš Staķis Attīstībai/Par!, "PROGRESĪVIE"
Dāvis Stalts Jaunā konservatīvā partija
Kārlis Šadurskis Jaunā VIENOTĪBA
Dainis Turlais Partija "Gods kalpot Rīgai"
Alija Turlaja Attīstībai/Par!, "PROGRESĪVIE"
Selīna Vancāne Attīstībai/Par!, "PROGRESĪVIE"
Anna Vladova "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
Viesturs Zeps Attīstībai/Par!, "PROGRESĪVIE"