Церковь Св.Петра приглашает на предрождественский концерт

4. декабря, 2017

Во второе воскресенье Адвента, 10 декабря, в 16:00 в Рижской церкви Св. Петра в рамках цикла предрождественских концертов прозвучит произведение итальянского композитора Джоаккино Россини Petite Messe Solennelle (Маленькая торжественная месса) в исполнении известных латвийских музыкантов.


В концерте примут участие  солисты Анна Янковска (сопрано), Анжелла Гоба (меццо-сопрано), Виестур Янсонс (тенор), Кришьянис Норвелис (бас), пианисты Хелена Кундрата и Дзинтра Эрлиха, органист Янис Пелше.

 Состав хора из 12 человек был специально выбран для этого проекта. 

За дирижерским пультом – Айгар Мери.

Вход на концерт по бесплатным приглашениям, которые можно получить с 5 декабря в церкви Св. Петра.

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.