Aleksandra Čaka 115. dzimšanas diena
Cik labi jūs pazīstat galvenā Rīgas dzejnieka darbus?

27. oktobrī slavenajam latviešu dzejniekam Aleksandram Čakam aprit 115 gadi. Čaks ir viens no galvenajiem Rīgas simboliem, jo tieši Latvijas galvaspilsētai, savai dzimtajai vietai, viņš ir veltījis lielāko daļu savu slaveno dzejoļu. Viņa dzejas rindas ir pilnas ar mīlestību pret Rīgu, tās ielām, tiltiem, ielas laternām, automobiļiem, kioskiem un pat pilsētas rīta avīzēm.
Par godu galvenā Rīgas dzejnieka dzimšanas dienai portāls riga.lv sagatavojis nelielu testu – pārbaudiet sevi, cik labi jūs pazīstat Aleksandra Čaka dzejoļus?

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.

Uzzināt vairāk