Ko tu zini par slavenām Rīgas personībām?
Atbildiet uz 10 jautājumiem par slavenām vēsturiskām personām, kuru likteņi saistīti ar mūsu pilsētu

Jebkuras pilsētas vēsture veidojas ne tikai no notikumu hronikām. Pilsētas vēsturē vienmēr ir ieausti ievērojamu cilvēku likteņi. Tie ir cilvēki, kuru vārdi ir slaveni aiz mūsu valsts robežām – rakstnieki, politiķi, pulkveži un komponisti. Rīgai šajā ziņā ir neticami paveicies: ar mūsu pilsētu ir saistītas izcilu radošo personību biogrāfijas. Mēs nolēmām pārbaudīt, cik labi jūs esat pazīstami ar šīm vēsturiskajām personībām.

Par jautājumu sagatavošanu riga.lv pateicas mūsu pastāvīgajiem autoriem – Aleksejam Jevdokimovam un Iļjam Dimenšteinam. Starp citu, ja jūs regulāri lasāt šo autoru tekstus rubrikā „Vēsture”, tad pavisam noteikti uz lielāko daļu jautājumu atbildēsiet pareizi.


Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.

Uzzināt vairāk