Datums 12. maijs, 2021
Laiks16.00
Vieta Tiešraide
Vebināra plakāts Kino Rīga

Noslēdzot projektu par Latvijas, Igaunijas un Somijas kā vienota filmēšanas reģiona popularizēšanu tālajos tirgos, trešdien, 12. maijā, plkst.16.00 Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments organizē vebināru par projekta rezultātiem, kā arī turpmākajām aktivitātēm Rīgas un Latvijas kino nozares potenciāla izmantošanā.

Pasākumā interesentus uzrunās un uz jautājumiem atbildēs: Laura Frinberga-Tuklere, projekta “North Star Film Alliance” projektu vadītāja Rīgas domes Pilsētas attīstības departamentā; Jānis Kalējs, projekta “North Star Film Alliance” eksperts, producents, Latvijas Filmu servisa producentu asociācijas valdes loceklis; Rolands Bogdanovs, Rīgas investīciju un tūrisma aģentūras direktora p.i.

Vebinārā aicināts piedalīties ikviens interesents – gan nozares eksperti, gan citas ieinteresētās personas un mediju pārstāvji.

Iespēja piedalīties vebinārā būs pieslēdzoties MSTEAMS videi vai sekojot tiešraidei Facebook, rdpad.lv, riga.lv. Būs iespēja arī uzdot jautājumus un diskutēt ar ekspertiem.

Jau ziņots, ka Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments kopš 2019. gada sākuma ir viens no sadarbības partneriem projektā “North Star Film Alliance”. Tā mērķis ir piesaistīt ārvalstu investīcijas Igaunijai, Latvijai un Somijai filmu ražošanas nozarē, iepazīstināt ar reģionu, izstrādāt un īstenot starptautiska mēroga mārketinga stratēģiju, apvienojot visu partneru stiprās puses un priekšrocības.

Projekts “North Star Film Alliance” tiek īstenots ar INTERREG Centrālās Baltijas jūras reģiona pārrobežu sadarbības programmas atbalstu.

Informāciju sagatavoja: Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta Sabiedrisko attiecību vadītāja Inese Pabērza, tālr. 67105226; e-pasts: Inese.Paberza@riga.lv;