Datums 23. septembris, 2021
Laiks17.00
Vieta Rīgas domes sēžu zāle, Rātslaukums 1
Rīgas karogs starp diviem latvijas valsts karogiem

Ceturtdien, 23. septembrī, plkst. 17.00 Rātsnama Sēžu zālē Rīgas domes priekšsēdētājs Mārtiņš Staķis un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Iveta Ratinīka pasniegs naudas balvas galvaspilsētas sportistiem un treneriem par izciliem sasniegumiem sportā 2020. gadā, kā arī Tokijas Olimpiskajās un Paralimpiskajās spēlēs 2021. gadā.  

Balvu pasniegšanas ceremonijā piedalīsies Latvijas Olimpiskās komitejas ģenerālsekretārs Kārlis Lejnieks, Latvijas Paralimpiskās komitejas prezidente Daiga Dadzīte, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta direktors Māris Krastiņš, Sporta un jaunatnes pārvaldes priekšniece Dina Vīksna, sportisti, treneri un sportistu atbalsta personāls.  

Šogad naudas balvas kopsummā 73 574 eiro apmērā tiks piešķirtas galvaspilsētas 10 sportistiem, kā arī 10 treneriem un atbalsta personālam. Balvas piešķir, lai izteiktu atzinību un apbalvotu labākos galvaspilsētas sportistus, kā arī lai veicinātu izcilu Rīgas sportistu sasniegumu atpazīstamību sabiedrībā.


Informāciju sagatavoja: Indra Vilde – Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta komunikācijas un sabiedrisko attiecību vadītāja, tālr. 67026838, mob. 26708034.