Zooloģiskā dārza dzimšanas diena: cilvēki ar "dzīvnieciskiem" uzvārdiem saņems atlaidi

3. Oktobris, 2017

14. oktobrī Rīgas Zooloģiskais dārzs atzīmēs savu 105 gadu jubileju. Par godu šim notikumam 7. un 8. oktobrī Rīgā un filiālē "Cīruļi" noritēs tradicionālās Dzīvnieku dienas.


Jo īpaši tiek aicināti cilvēki, kuri ar saviem vārdiem vai uzvārdiem dzīvnieku pasauli padara populārāku. Cilvēki, kuru vārdi vai uzvārdi ir "saisīti ar dzīvniekiem", uzrādot personu apliecinošu dokumentu, saņems atlaidi 50% ieejas biļetei.

Ja uzvārds vai vārds ir saistīts ar dzīvniekiem citā valodā, ir jāuzrāda kopija no vārdnīcas ar tulkojumu (vai izdruka no interneta vārdnīcas).

Apmeklētājus sagaida dažādi interesanti pasākumi - radošās darbnīcas, sacensības, interesanti dzīvnieki, piemēram, pingvīni, kuri vēl aizvien viesojas zooloģiskajā dārzā.

Foto:

Foto:

Foto:

Foto:

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.

Uzzināt vairāk