Ziepniekkalnā notiks informatīvs pasākums par dzīvojamo māju energoefektīvu atjaunošanu

24. Oktobris, 2017

Otrdien, 24. oktobrī, plkst.18.30 Rīgas 94. vidusskolas aktu zālē (Ozolciema ielā 26) „Rīgas Enerģētikas dienu 2017” ietvaros notiks informatīvs pasākums par dzīvojamo māju energoefektīvas atjaunošanas iespējām. Iedzīvotāji tiek aicināti uz tikšanos ar Rīgas pašvaldības aģentūras „Rīgas enerģētikas aģentūra” (REA), AS „Attīstības finanšu institūcija Altum” („Altum”) un SIA „Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) pārstāvjiem, lai rastu atbildes uz jautājumiem par ēku atjaunošanas un siltināšanas iespējam. 


Īpaša uzmanība tiks pievērsta mājai Ozolciema ielā 18, kas ir garākā māja visā Latvijā un tagad izvērtē iespējamos siltināšanas ieguvumus. Informatīvais pasākums ir bezmaksas, un uz to tiek aicināts ikviens interesents. Iedzīvotāji tiks gaidīti līdz pat plkst. 20.30.

Informatīvajā pasākumā piedalīsies RNP jaunais valdes priekšsēdētājs Aivars Gontarevs, kurš informēs par uzņēmuma darbību un RNP valdes loceklis Ivo Lecis, kurš stāstīs par finanšu jautājumiem. REA direktora p.i. Timurs Safiuļins sniegs pārskatu par energoefektivitāti un par remontdarbu finansēšanu biedrībām Rīgas pašvaldības dzīvojamās mājās.

„Altum” Energoefektivitātes programmu departamenta vadītājs Ingus Salmiņš un Energoefektivitātes kompetences centra vadītājs Mārtiņš Upītis stāstīs par „Altum” piedāvāto finanšu instrumentu un dzīvojamo māju atjaunošanu pieredzi valstī.

RNP Uzņēmējdarbības veicināšanas nodaļas vadītājs Juris Romaņenko un Uzņēmējdarbības veicināšanas nodaļas projektu vadītāja Ilona Pētersone informēs par konkrētiem energoefektīvas atjaunošanas projektiem, Administratīvās pārvaldes Personāla vadības nodaļas Mācību daļas vadītāja Aleksandra Cimbale stāstīs par mājas pilnvaroto pārstāvju ievēlēšanu un apmācībām un par biedrību dibināšanu. Savukārt Uzņēmējdarbības veicināšanas nodaļas projektu vadītāja Signe Kajaka un iecirkņa „Zemgale” Apsaimniekošanas daļas namu apsaimniekotājs Mārtiņš Salnājs informēs Ozolciema ielas 18. nama energoefektīvas atjaunošanas projektu un apsaimniekošanas jautājumiem.