Ziepju burbuļu parāde Rīgā: spilgtākie brīži

14. Maijs, 2018

Svētdien, 13. maijā Rīgā, Doma laukumā noritēja ziepju burbuļu parāde. Kuram no mums gan bērnībā nepatika pūst ziepju burbuļus visās varavīksnes krāsās, cenšoties tos uzpūst pēc iespējas lielākus? Ziepju burbuļi sniedz veselu jūru pozitīvu emociju un to ļoti labi saprot gan pieaugušie, gan mazie ikgadējās parādes dalībnieki.


Kosplejeris Valērijs ir ieradies atbalstīt gājiena dalībniekus bruņinieka Kaguras Mutsuki – pasaules informācijas kontroles organizācijas pulkveža un komandiera no videospēles BlazBlue – kostīmā. Viņš pa ceļam draugiem izdalījis iepriekš sagatavotus burbuļu pūšamos.

Foto: Riga.lv

“Lūk, esmu izdalījis jau visus burbuļu pūšamos! Šis “burbuļu” festivāls izsauc manī interesi jau trešo gadu pēc kāŗtas. Žel, ka šogad tajā nepiedalās tik daudz cilvēku. Visticamāk, tas tāpēc, ka pašlaik Rīgā un kaimiņos, Lietuvā, vienlaicīgi notiek daudz interesantu pasākumu, cilvēkiem vienkārši nav iespējas visur būt reizē. Bet nākamgad noteikti būs daudz labāk!” atzīmēja Valērijs.

“Savukārt es vakar piedalījos Viduslaiku festivālā “Maija grāfs”, kuram īpaši izgatavoju šādu cepuri, pēc tam nolēmu to izmantot arī šodien, jo laika apstākļi to atļauj! Tāpēc šodien esmu balta un pūkaina,” atzīmēja smaidīgā Alla.

Foto: Riga.lv

Vēl viena spilgta ziepju burbuļu gājiena dalībniece, Ksenija, tērpusies rozā krinolīna kleitā. Viņu atbalstīja “klasiskais” kavalieris Andrejs.

Foto: Riga.lv

“Mēs pārstāvam paši sevi – radošo apvienību “Atmosfēra”, esam aktieri. Vakar, piemēram, mums bija izrāde. bet šodien nolēmām vienkārši pastaigāties labā kompānijā un nedaudz izrādīties, kamēr laiks ir labs,” par gājienu dalījās jaunieši.

Foto: Riga.lv