"Ziemeļblāzmā" - izstāde, kas veltīta "Melanholiskajam valsim"

26. Februāris

Mākslinieces Ināras Liepas veidotā izstāde “Iedvesmas valsis” kultūras pilī "Ziemeļblāzma" būs apskatāma no šī gada 6. marta līdz 9. aprīlim. Šogad Ināras Liepas veidotais Leļļu Mākslas muzejs atzīmē savu 10-to pastāvēšanas gadadienu un tās ietvaros gada garumā notiks vairākas jubilejas izstādes Latvijā un ārpus tās robežām.


Izstāde „Iedvesmas valsis” ir veltīta izcilā latviešu komponista Emīla Dārziņa skaņdarbam „Melanholiskais valsis” un tā tapusi sadarbībā ar Kultūras pili „Ziemeļblāzma”, Rīgas domes izglītības, kultūras un sporta departamentu un nodibinājumu “Leļļu mākslas muzejs”.

Izstāde apskatāma katru dienu kultūras pilī “Ziemeļblāzma” no plkst. 9.00 līdz 19.30.

Ieeja - bez maksas.

Foto: publicitātes

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.