"Ziemeļblāzma" aicina uz rokkoncertu un diskusiju; ieeja bez maksas

27. Februāris

Šī gada 6. martā plkst. 19.00 kultūras pilī “Ziemeļblāzma” notiks otrais no koncertu cikla “Latvijas skaņas” koncertiem, kurā muzicēs smagā un alternatīvā metāla grupa “Iron Wings” un rokgrupa “JAUDA”.


2018. gada janvārī kultūras pilī “Ziemeļblāzma” sadarbībā ar “Latvijas Rokmūzikas asociāciju” tika uzsākts rokmūzikas koncertu cikls “Latvijas skaņas”, katrā no pasākumiem apvienojot divu Latvijas rokgrupu akustisko koncertu un publisku diskusiju par aktuālām tēmām Latvijas rokmūzikā un populārajā mūzikā.

Foto: publicitātes

Otrajam koncertam sekojošajā diskusijā piedalīsies AKKA/LAA pārstāve Ieva Kolmane un kāds no “Latvijas Rokmūzikas asociācijas” pārstāvjiem.

Diskusijas tēma: “Autortiesības un autoratlīdzības”, kā arī “Vai mūziķi Latvijā var pelnīt? “

Laipni aicināts ikviens interesents, ieeja bez maksas.

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.