Ziema ir klāt: ielās strādā 34 sniega tīrīšanas mašīnas

17. Janvāris

Braukšanas apstākļi Rīgas ielās no rīta ir izteikti lēnāki sniegputeņa dēļ. Rīgas domes Satiksmes departaments informē, ka ziemas tehnikas vienības veic ielu, tiltu un satiksmes pārvadu attīrīšanu no sniega un apstrādi ar pretslīdes materiāliem.


Kā pastāstīja Rīgas domes Satiksmes departamenta preses sekretāre Una Ahuna-Ozola, pašlaik Rīgas ielas strādā 34 tehnikas vienības. Galvenās ielas no sniega ir attīrītas. Aptuveni plkst. 14.00 sniega tīrīšanas mašīnas sāks darbu pie otrā apļa. Pagaidām ielas pārsvarā ir kaisītas, jo nav bijis pietiekami daudz sniega, lai tīrītu. No plkst. 14.00 ielas sāks arī tīrīt.

Foto: RD Satiksmes departaments

Saskaņā ar sinoptiķu prognozēm, snigšana var turpināties līdz rītam. Rīgas domes Satiksmes departaments vērš transportlīdzekļu vadītāju uzmanību, ka šādos laika apstākļos, kad gaisa temperatūra ir zem nulles, uz brauktuvēm var veidoties ledus.

Satiksmes departaments atkārtoti norāda, lai neapdraudētu savu un citu satiksmes dalībnieku drošību, jāpārbauda savi transportlīdzekļi, to tehniskais stāvoklis un atbilstība ziemas apstākļiem. Autovadītājiem ieteicams ievērot lielāku braukšanas distanci un izvēlēties laika apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu.

Rīgas ielu, tiltu un satiksmes pārvadu uzturēšanu veic P/S Daugavas labā krasta uzturētājs un P/S Daugavas kreisā krasta uzturētājs.

Foto: RD Satiksmes departaments

Foto: RD Satiksmes departaments

Foto: RD Satiksmes departaments