"Zelta pildspalva" un "Zelta stipendija": nepalaidiet garām pieteikšanos

17. Augusts, 2017

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) aicina galvaspilsētas skolas pieteikt pretendentus Rīgas pašvaldības balvām „Zelta pildspalva” un „Zelta stipendija”. Pieteikumi jāiesniedz līdz 1. septembrim, nenokavējiet!


Lai izteiktu atzinību un apbalvotu Rīgas pašvaldības skolu pedagogus par ieguldījumu skolēnu mācību un audzināšanas darbā, kā arī, lai motivētu skolotājus darba kvalitātes paaugstināšanai, Rīgas pašvaldība balvas ieguvējiem piešķir „Zelta pildspalvas” un naudas balvas.

Savukārt Rīgas pašvaldības „Zelta stipendiju” piešķir, lai atbalstīt pašus labākos izglītības iestāžu absolventus, tādējādi rosināt viņus intensīvam studiju darbam. Katram „Zelta stipendijas” ieguvējam tiek piešķirti 1138,30 eiro par izcilām zināšanām un augstiem sasniegumiem valsts un starptautiskās mācību priekšmetu olimpiādēs, skolēnu zinātniski pētnieciskajā darbībā, sporta sacensībās, konkursos u.c.

RD IKSD vērš uzmanību, ka Rīgas domes 2012. gada 17. augusta iekšējos noteikumos Nr.17 ,,Rīgas pilsētas Zelta fonda stipendijas piešķiršanas kārtība” ir veikti grozījumi, iekļaujot regulējumu par starptautiskās testēšanas institūcijas izdotu dokumentu par nokārtotu pārbaudījumu, kas aizstāj centralizēto eksāmenu svešvalodā, līdz ar to tas ir iekļaujams kā kritērijs skolēna izvirzīšanai balvas saņemšanai.

Pieteikumus jāiesniedz līdz 2017. gada 1. septembrim Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentā, K. Valdemāra ielā 5. Balvu piešķiršanas noteikumi un saistošie dokumenti pieejami tīmekļa vietnē www.e-skola.lv sadaļā Skolas – Aktuāli.