Visvairāk "zaķu" brauc maršrutā uz Ķengaragu

9. Oktobris, 2017

Septembrī uzņēmuma "Rīgas satiksme" kontrolieri galvaspilsētas sabiedriskajā transportā veikuši 25 888 pārbaudes. Salīdzinājumam - šī gada augustā tika veiktas 23 463 pārbaudes, kas ir par 2425 mazāk, nekā 2017. gada septembrī.


Foto:

Tas ir par 1118 bezbiļetniekiem mazāk, kā 2017. gada augustā, kad sabiedriskajā transportā tika sodīti 4175 pasažieri par braukšanu bez biļetes.
 
2017. gada septembrī visvairāk pasažieri par braukšanu bez biļetes sodīti 15.trolejbusa maršrutā – 188 pasažieri, savukārt vismazāk pasažieri sodīti 12., 34., 36. un 57.autobusa maršrutā – pa vienam katrā.
 

Foto:

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.