VIDEO: Policisti Maskavas ielā noķer meklēšanā izsludinātu vīrieti

31. Oktobris, 2017

Sestdien 28.oktobrī, Rīgas pašvaldības policijas darbinieki saņēma izsaukumu uz Maskavas ielu, kur kāds iedzīvotājs ziņoja par vairākiem ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem. Ierodoties notikuma vietā, kārtības sargu uzmanību piesaistīja kāda veikalniece, kura skaļi kliedza: "Apturiet zagli!". Turpat netālu policisti pamanīja skrienošu vīrieti.


Viens no kārtības sargiem uzreiz metās pakaļ bēgošajam kungam, bet otrs policists ielēca automašīnā. Pakaļdzīšanās laikā zaglis nometa zemē savu guvumu - divas divlitru alus pudeles "Rubenis" - un turpināja bēgšanu brīvām rokām, taču mirkli vēlāk policists automašīnā zagli panāca.

Vēlāk pēc aizturēšanas izrādījās, ka vīrietis ir arī izsludināts meklēšanā par vairākām citām zādzībām, tādēļ uz notikuma vietu izsaukti Valsts policijas darbinieki. Par to laiku kārtības sargi arī aizgāja līdz apzagtajam veikalam un noskaidroja, ka veikalniece rakstīs iesniegumu par zādzību.

Nedaudz vēlāk Valsts policija pārņēma darbu notikuma vietā, savukārt aizturēto Rīgas pašvaldības policijas Latgales pārvaldes darbinieki pēc VP kolēģu lūguma nogādāja Gogoļa ielas iecirknī.